• English
  • Slovak
Prezentácia polyfunkčnej budovy
Prevádzkovateľom a užívateľom polyfunkčnej budovy na ulici M.R.Štefánika 3782/25/A v Trebišove je spoločnosť Oremus s.r.o. ako stavebník stavby. Samotnú stavbu realizovala spoločnosť Weinberg'93, ktorá je dcérskou spoločnosťou maďarskej spoločnosti Weinberg'93 Kft. Hlavnými činnosťami firmy sú generálne dodávky stavieb komerčných budov, priemyselných objektov, rekreačných objektov vrátane kancelárií, opláštenie a zastrešenie budov, výroba oceľových konštrukcií.

Budova sa nachádza v severnej časti mesta, v blízkosti kruhového objazdu. Budova architektonicky dominuje pri vstupe do mesta zo severu. Poloha blízko centra mesta a autobusovej či železničnej stanice sú ideálne najmä pre návštevníkov z priľahlých miest a obcí. Účelom stavby bolo vytvorenie novej polyfunkčnej budovy so zameraním na bankovníctvo, zdravotníctvo a administratívu.

S výstavbou budovy sa začalo v septembri roku 2007 a ukončená bola v apríli 2008. Budova je verejnosti sprístupnená odo dňa slávnostného otvorenia v máji 2008. Polyfunkčná budova je tvorená troma podlažiami. Členenie priestorov je variabilné. Na prízemí budovy je lekáreň, pobočka OTP banky a diabetologická ambulancia. Taktiež sa tu nachádza kaviareň, kde si môžete spríjemniť chvíle čakania pri občerstvení, či káve.

Na ďalších dvoch podlažiach sú kancelárske priestory, ktoré v nájomnom vzťahu využívajú lekári s privátnou praxou a súkromné firmy. Nachádzajú sa tu ambulancie všeobecných lekárov, i odborných lekárov ako neurologická, gynekologická a psychiatrická ambulancia. Polyfunkčná budova poskytuje návštevníkom príjemné prostredie. Veľkou výhodou je práve umiestnenie lekárne priamo v budove. Na každom podlaží sa nachádzajú sociálne zariadenia členené zvlášť pre mužov a ženy. Nakoľko je objekt určený pre verejnosť, je navrhnutý v súlade s požiadavkami zabezpečujúcimi užívanie stavby osobami s obmedzenou schopnosťou pohybu. Pre splnenie všetkých kritérií je v samotnej murovanej šachte pri vstupných priestoroch objektu situovaný osobný výťah. Celá budova je plne klimatizovaná.

Parkovanie motorových vozidiel zabezpečuje parkovisko umiestnené za budovou s celkovým počtom 51 parkovacích miest, z toho 2 miesta pre osoby s obmedzenými možnosťami pohybu.
 
Lekáreň Dr.Max
Prezentácia nájomníkov
pic01.jpg

Kontaktujte nás

OREMUS, s.r.o.
KontaktM.R.Štefánika 3782/25/A
Trebišov 075 01
Mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi, potrebujete mať zapnutý Javascript aby ste ju mohli vidieť.