• English
  • Slovak
Použité technológie
Zhotoviteľom celej stavby je spoločnosť Weinberg'93. Ide o stavebno-konštrukčnú firmu, ktorej činnosť je zameraná hlavne na generálne dodávky stavieb komerčných budov, priemyselných objektov, rekreačných objektov vrátane kancelárií. Hlavnými činnosťami firmy sú opláštenie a zastrešenie nových aj existujúcich budov a výroba oceľových konštrukcií. Weinberg'93 je dcérskou spoločnosťou maďarskej spoločnosti Weinberg'93 Kft. a pracuje v rámci noriem ISO 9001:2000, čo zaručuje kvalitu všetkých procesov vo firme.

Spoločnosť sa zameriava na projekciu, výrobu a stavbu objektov priemyselných a komerčných hál zo železobetónových a oceľových konštrukcií. Hlavnou činnosťou je vlastná stavebná činnosť, ale vďaka modernému technickému vybaveniu sa spoločnosť uplatňuje aj v spolupráci v iných priemyselných oblastiach.

Stavebná činnosť pozostáva z úkonov od projektovania až po samotnú realizáciu stavby. Na začiatku sa vypracujú projekty, plány a grafická prezentácia pre daný projekt. Po schválení objednávateľom stavby sa začne s montážou železobetónových a oceľových konštrukcií priemyselných a komerčných hál, stavba skeletov budov, oplášťovanie striech a fasád. Pri montáži oceľových konštrukcií sa povrch upravuje žiarovým zinkovaním alebo lakovaním.

Spoločnosť disponuje statickými aj mobilnými lešeniami a zdvíhacími plošinami, ktoré sú potrebné na zabezpečenie montážnych a inštalačných prác. Prepravu materiálu medzi výrobným závodom a staveniskom realizuje pomocou vlastných nákladných vozidiel. Stroje a laserové meracie zariadenia pochádzajú z dielní výrobcov zvučných mien.

Pri realizácii stavby sa používajú:
  • pozinkované a lakované oceľové trapézové a vlnité plechy na strechy a fasády
  • kazetové profily z pozinkovaného a lakovaného oceľového plechu
  • sendvičové panely na fasády a strechy z pozinkovaného a lakovaného oceľového a hliníkového plechu s tepelnoizolačnou vrstvou z polyuretánovej peny a ohňovzdorného minerálneho vlákna
  • hliníkové trapézové a vlnité plechy predovšetkým na fasády
  • podnosový oplášťovací systém z hliníka a pozinkovanej, lakovanej ocele
  • hydroizolačné PVC a doplnkové prvky, nosné trapézové plechy pozinkované, lakované ocele
 
pic02.jpg

Kontaktujte nás

OREMUS, s.r.o.
KontaktM.R.Štefánika 3782/25/A
Trebišov 075 01
Mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi, potrebujete mať zapnutý Javascript aby ste ju mohli vidieť.